Apeldoornsestraat 48 - 71 - 3781 PN VOORTHUIZEN (GELDERLAND)
Prijs: € 37.500 k.k. Plaats: VOORTHUIZEN (GELDERLAND) Adres:
Apeldoornsestraat 48 - 71
3781 PN
|
In het kort...
IN PRIJS VERLAAGD. Mooie recractiechalet te koop op de Veluwe te Voorthuizen. |
Aantal kamers: 4 | Aantal slaapkamers: 3 |
Bouwjaar: 1995 | Woonlagen: 1 |
Perceeloppervlakte: 270 m² | Woonoppervlakte: 70 m² |
Inhoud: 0 m³ | Balkon: |
Garage: | Tuin: |
Gegevens aanbieder | |
BestBuymakelaars.nl | Nassaulaan 30 3843 DD Harderwijk |
Telefoon: 0341-881623 | Mobiel: 06-22441169 |
Fax: | E-mailadres: info@bestbuymakelaars.nl |
Website: www.bestbuymakelaars.nl |
![]() |
In de bosrijke omgeving van Voorthuizen, temidden van de Veluwe, vindt u park ‘De Vierjaargetijden’. Wij zijn zeer verheugd u op dit park, gelegen binnen een van de mooiste regio’s van Nederland, bovenstaand chalet op 270 m² eigen grond te mogen aanbieden.
Indeling: Entree met toegang tot de badkamer met douche, wastafel, toilet en aansluiting voor de wasmachine. Via de entree bereikt u tevens de woonkamer van waaruit u ook toegang heeft tot het riante terras. Het chalet beschikt over maar liefst 3 slaapkamers, allen te bereiken vanuit de woonkamer. De grootste slaapkamer is voorzien van een handige inbouwkast met schuifdeuren. De fraaie open hoekkeuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur waaronder een gaskookplaat met afzuigkap en een koelkast met drie vriesladen.
Op het perceel vindt u voorts een tuinhuis en een eigen parkeergelegenheid voor de auto. Bezoekers kunnen parkeren bij de entree van het park. Gezien de ligging van het terras, kunt u het grootste gedeelte van de dag zelf bepalen of u wilt genieten van de zon of dat u liever verkoeling zoekt in de schaduw van de bomen.
Het chalet is goed geïsoleerd en wordt verwarmd door middel van een c.v. combiketel. Op dit park zult u zeker de rust vinden die u zoekt. De Vierjaargetijden ligt ook nog eens in de nabijheid van ‘Edda Huzid’, een prachtig aangelegde 18-holes Golf -en Countryclub.